Hizmetlerimize Göz Atın

Saç Ekimi

Saç kaybı özellikle bayanlarda psikolojik açıdan yıkıcı olabilmektedir. Buna sebep olarak hormonal değişiklikler, ilaçlar, kanser, stres gibi durumlar saç kaybına sebebiyet vermektedir.

Sakal Ekimi

Erkekler için sağlıklı saçlar görünüm için ne kadar önemliyse, sakalda dış görünüm açısından büyük önem taşıyabiliyor. Fakat bazen erkekler istedikleri yoğunlukta sakala sahip olmayabilir.

Kaş Ekimi

Kaşlar gözleri çerçeveleyerek yüz ifadesinde çok önemli rol oynarlar. Kaş seyreldiğinde veya kısmen kaybolduğunda kişinin yüz ifadesinin ciddi biçimde bozulduğu gözlemlenir.

Hakkımızda

Saç Ekimi, iki kulak arasındaki, ensenin üst bölgesinde bulunan genetik olarak dökülmeme özelliğine sahip sık ve sağlıklı saç köklerinin, lokal anestezi altında uzman doktor tarafından alınarak, uzman ekip tarafından birli ikili ve üçlü gruplara (greft) ayrılıp yine lokal anestezi ile doğala en yakın kozmetik sonuç alınacak şekilde açıklık olan bölgeye tek tek yerleştirilme işlemidir.

SAÇ EKİMİ NERELERDE YAPTIRILMALI : Her önüne gelen kurumsal ya da bireysellik altında saç ekimi yaptığını öne sürmektedir. Merdiven altı olarak adlandırılan yerler çoğalmış durumda. Saç ekim eksperi diye kendini tanıtan şahısları sıkça görmeniz olağandır. Saç ekimi bir ameliyattır, bir operasyondur. Hem de çok mühim bir operasyondur. Cerrahi bir işlemdir. Her şeyden evvel saç ekimi bir doku nakli yöntemidir. Doku naklinin tüm kurallarına, yöntemlerine uymak zorunludur. Aksi takdirde nakledilen doku yaşamaz.

Ekibimiz

Bizimle İletişime Geçin

İletişim