Dijital Reklam Yönetimi

Hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanın en iyi yollarından biri dijital reklamlardan geçiyor. Dijital platformlarda etkili bir pazarlama yöntemi olan dijital reklam yönetimi; Facebook, Instagram, Google, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında, doğru stratejiler ve bütçeler ile, tarafımızdan profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

 

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti alarak hedef kitlenize doğru bir şekilde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

•Reklamların en iyi şekilde verimli olabilmesi için sektöre özel geliştirmeler yapıyoruz.

•Reklam bütçelerini doğru hedef kitle üzerinde uygulanabilmesi adına gerekli optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.

•Dijital reklamları sağlıklı bir şekilde takip edebilmek adına dönüşümler kuruyoruz.

•Alınan hizmete göre firmaya gerekli raporlamayı sunuyoruz.

•Reklamların en etkin şekilde takibinin yapılabilmesi için, Google Analytics, Tag Manager, Yandex Metrica gibi tüm araçların kurulumlarını yaparak, kişinin de takip edebilmesi için kullanıcılar oluşturuyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz güncel trendlerini takip ederek, sektörünüze uygun olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın içerik üretimini, tasarımı ve yönetimini profesyonel bir yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz

Dijital Reklam Yönetimi

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla birlikte dijital dünyada yer alan reklamlar daha fazla önem kazanmaya başladı. Sosyal medya ve dijital platformlarda bulunan reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Modern tasarım dünyasının her alanında ihtiyaçlarınıza yönelik logo, kartvizit, katalog, broşür ve benzeri materyallerin grafik tasarımlarını profesyonel bir yaklaşım ile yapıyoruz. Tüm grafik & tasarım hizmetlerinizin için sizlere yardımcı oluyoruz.

Neden doktorsiteleri.com ?

Sağlık sektörüne uygun SEO uyumlu, hızlı, dijital dünyada farkınızı yaratacak tasarımları sizlere sunuyoruz. Doktor Web Site Tasarımları ile Web sitelerinizi 3 gün içinde hazırlayıp hemen yayına alıyoruz. Yayın öncesi ve sonrasında sizlere destek oluyor. Dijital dünyada sürdürülebilir çözümler üreterek doktorlar ve sağlık sektöründe çalışan diğer kişiler için doktor web site tasarımları hazırlıyoruz.

Modern-Tasarim

Modern Siteler

Mesleğinize uygun, dijital dünyada farkınızı yansıtacak ve tamamen modern tasarımlardan oluşan size özel web sitesi hazırlıyoruz.

hizli-tasarim

Hızlı Tasarım

Birbirinden farklı olarak hazırlanmış her geçen gün yenilenen sağlık sektörüne özel tasarımlar. Yüksek hızlı doktor web site tasarımları ile dijital dünyada yerinizi alın.

uygun-fiyat

Uygun Fiyatlar

3 Farklı paket seçeneği ile sağlık sektörüne özel uygun fiyatlar. Modern tasarımlar uygun fiyata size özel olarak bu paketlerde.