Diş Hekimi Web Siteleri

Diş hekimi sitesi günümüz dijital dünyasında doktorlar için ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk haline gelmiştir. Günümüzde ağız, diş ve çene konusunda yaşanan problemlere internet sitelerinden çözüm bulmaya çalışıyoruz. Doğru bilgiye ulaşmak için bir konuda uzman doktorların web sitelerine bakmak aklımıza gelen en mantıklı yöntemdir. Diş hekimi web siteleri doktor ve hasta arasında ilk iletişim aracı olarak görülmektedir. Siz de sağlık sektörüne özel tasarımlar ile dijital dünyada varlığınızı iyileştirebilirsiniz.

diş hekimi web site
diş hekimi web site

Doktor ve diğer sağlık çalışanlarının sağlık sektörüne özel bir web sitesine neden ihtiyacı vardır?

Dijitalleşen dünyada doktor ve diğer sağlık çalışanları için özel, modern tasarımlı bir web siteye sahip olmak, kolay ulaşılabilirliği sağlamaktadır. Son yıllarda iyice artan internetteki yanlış bilgilendirmelerin önüne geçmek ve en aza indirmek için diş hekimi sitesi sahibi olmak avantajlıdır. Doktorlar uzmanlaştıkları alanla ilgili güncel tedavi yöntemlerini paylaşabilir, birçok hastanın doğru bilgiyi edinmesini kolaylaştırabilir.

Sağlık sektörüne özel web siteleri nasıl olmalıdır?

Doktorlara özel web siteleri veya diş hekimi web siteleri hasta adaylarının güven duyacağı şekilde oluşturulmalıdır. Bu sitelerde genellikle, açık mavi veya beyaz renginin ağırlıkta olduğu sade temalar tercih edilir; metin içeriklerin doğru bilgileri içermesi ve görsel kalitesinin yüksek olması gerekir. Diş hekimi sitesi tasarlanırken randevu sistemi, iletişim bilgileri ve sıkça sorulan sorular gibi alanların olmasına dikkat edilmelidir. Kurumsal tasarımlı diş hekimi web siteleri içerisinde doktor hakkında bilgilerin yer alması önemlidir. Hekimin branşı, başarıları ve gerçekleştirdiği tıbbi operasyonların web sitesinde yer alması güvenilirliği sağlar.

Neden doktorsiteleri.com

Dijital dünyadaki yenilikleri ve sektörü yakından takip ederek, sağlık sektörüne özel web siteleri tasarlıyoruz. SEO uyumlu hızlı web siteleri, doktor ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Google arama kriterlerine uygun hazırlanan hızlı ve responsive tasarıma sahip web siteyi 3 iş gününde hazırlayıp, kurumsal kimliğinizle internette öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Mesleğinize ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar sunuyor; hızlı ve sürdürülebilir çözümlerimizle web site tasarımınızın sorunsuz hizmet vermesi için her aşamada özenle çalışıyoruz. Modern tasarımlar, mesleğinize veya uzmanlık alanınıza göre şekillenir ve tamamen size özgü bir tasarım oluşturulur.

Doktorların da internet dünyasında varlıklarını artırmaya, bilinirlik kazanmaya ve hasta adaylarının daha hızlı ulaşabilmesine ihtiyaçları vardır. Doktorsiteleri.com‘un sağlık sektörüne özel web site tasarımı hizmeti ile siz de dijital dünyaya sağlıklı bir adım atın. Diş hekimi sitesi ile potansiyel hastalarınıza kolayca ulaşın.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu