Ürolog Web Siteleri

Ürolog Web Site Tasarımı; günümüzde yanlış bilgiler ve yanlış tedavi yöntemlerinin internet üzerinde sıkça karşımıza çıktığı sağlık alanlarından birisi de ürolojidir. Üroloji doktorları, internetin sağladığı avantajlardan faydalanabilir ve bir web sitesine sahip olabilirler. Sağlık sektörüne özel web site tasarımı ile hastalıklar hakkında doğru bilgileri, doğru tedavi yöntemlerini paylaşabilirler. Siz de dijital dünyada kurumsal kimlik oluşturmak için ürolog web sitesi sahibi olabilirsiniz.

ürolog web sitesi
ürolog web sitesi

Ürolog Web Sitesi Neden Gereklidir?

Dijitalleşen dünyada üroloji doktoru ve diğer sağlık çalışanlarının modern tasarımlı bir web siteye sahip olması kolay ulaşılmayı mümkün kılar. Ayrıca internette bulunan yanlış bilgilerin yerine doğru bilgilerin artırılması hasta adaylarına büyük avantaj sağlar. Doktorların üroloji hastalıklarıyla ilgili tedavi yöntemlerini paylaşması ve hasta adaylarının bilgi edinmesini mümkün hale getirecek bir yöntem olarak ürolog web sitesi kullanılmaktadır.

Sağlık Sektörüne Özel Ürolog Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Üroloji doktorları ve diğer sağlık çalışanlarına özel web siteleri, ziyaretçilerin güven duyacağı şekilde tasarlanmalıdır. Bu yüzden genellikle, açık mavi ve beyaz renkler tercih edilir ve sade temalar kullanılır. Sitedeki metinler branşa dair doğru bilgileri içermelidir ve düzenli olmalıdır. Görsellerin önemi de yadsınamaz, bu sebeple kalitesi yüksek görseller kullanılması gereklidir. Sağlık sektörüne özel web sitesi tasarlanırken eklenecek randevu sistemi en kullanışlı alanların başında gelir. Bunun dışında doktora ulaşımı kolaylaştıracak iletişim bilgilerine yer vermek gereklidir. Uzmanın eğitim bilgileri, başarıları ve katıldığı operasyonlara web sitesinde yer vermek güvenli ve dolu bir site yaratacaktır.

Ürolog Web Sitesi İçin Neden doktorsiteleri.com Tercih Edilir?

 

İnternet dünyasındaki yenilikleri ve web tasarım sektörünü yakından takip eden ekibimiz, binlerce doktora özel tasarımlar hazırlar. Web siteler tasarımsal olarak başarılı olduğu kadar SEO uyumludur. Ayrıca web sitesi tasarımlarımız hızlı ve responsive olma özelliklerine sahiptir. 3 iş gününde teslim edilen doktor sitenizle dijital kimliğinizle öne çıkmaya hazır olursunuz.

Doktorsiteleri.com sağlık sektörüne özel web tasarım fikirleriyle, yıllardır hasta ve uzmanı bir araya getiren başarılı işlere imza atıyor. Site kurulumunun her aşamasında irtibat halinde kalarak süreç tamamlandıktan sonra da doktorlara teknik destek vermekteyiz. Üroloji doktorlarının da dijital ortamda öne çıkmaya ve hastalar tarafından kolaylıkla bulunmaya ihtiyacı vardır.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu