Beyin Cerrahı Web Siteleri

Beyin Cerrahı Web Site Tasarımı; sağlık problemlerine çözüm ararken internet kullanmak en kolay yöntemdir. Her şeyin cevabını arama motorlarına soruyoruz. İnternet kullanımının çok yaygın olması ve internette yazı yazmanın ulaşılabilir olması sebebiyle, internet kaynaklarında beyin cerrahisi alanıyla ilgili yanlış bilgiler oldukça fazladır. Beyin cerrahları, sağlık sektörüne özel beyin cerrahı web siteleri aracılığıyla hastalarla sağlıklı iletişim ve etkileşim kurmaktadır. Sağlık sektörüne özel web site tasarımı sayesinde uzman doktorlar; tecrübeler, tedavi yöntemleri ve online randevu sistemi gibi birçok bilgiyi aktarabilir ve dijital dünyada kurumsal kimlik oluşturabilirler.

Beyin Cerrahı Web Siteleri
Beyin Cerrahı Web Siteleri

Beyin Cerrahı Web Sitelerine Neden İhtiyaç Vardır?

Dönüşen dünyada tüm doktor ve sağlık çalışanlarının özel tasarım bir web sitesine sahip olmaları gereklidir. Bilindiği gibi internette sağlık alanındaki yanlış bilgilerden mağdur olanlar giderek çoğalıyor.  Bu sorunları en aza indirmek, doktorların hastalıklarla ve tedavi yöntemleriyle ilgili doğru bilgileri vermesiyle anlaşılır. Güncel tedavi yöntemlerini paylaşmak ve birçok hasta adayının doğru bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak için sağlık sektörüne özel beyin cerrahı web siteleri kullanılmaktadır.

Sağlık Sektörüne Özel Beyin Cerrahı Web Siteleri Nasıl Olmalıdır?

Beyin cerrahları ve diğer doktorlara özel web siteler, ziyaretçilerde güven oluşturacak şekilde oluşturulur. Bu sebeple genellikle, açık mavi-beyaz renkler kullanılmaktadır.  Tema olarak sade seçimler yapılır; metin içeriklerinin ve görsellerin özgün olduğu kadar kaliteli olması gerekir. Sağlık sektörüne özel  web siteleri tasarlanırken randevu sistemi oluşturulması çok önemlidir. Bunun dışında uzmana ait iletişim bilgileri bulunması güvenli ve kolay iletişim için gereklidir. Ayrıca branşa özel sıkça sorulan sorular alanı da oluşturulabilir. Kurumsal yapıdaki doktor sitelerinde bir diğer önemli unsur, uzman hakkında önemli bilgilerin yer almasıdır. Örneğin uzmanın branşı, eğitim geçmişi, başarıları ve gerçekleştirdiği tıbbi operasyonlara ait detayların olması siteyi zengin hale getirecektir.

Doktorsiteleri.com’un Beyin Cerrahı Web Siteleri

 

Sağlık sektörüne yön veren web site tasarımlarıyla doktorlara ve diğer sağlık çalışanlarına dijital dünyada rehberlik ediyoruz. Ekibimiz yenilikleri ve sektörü yakından takip eder ve istekleri karşılayan özel web site tasarımları hazırlar. Site tasarımları SEO kriterlerine uyumludur ve hızlı açılır. Doktor ve sağlık çalışanlarına özel hazırlanan beyin cerrahı web sitesi responsive tasarıma sahiptir ve farklı cihazlarda da uyumlu görünür. 3 iş günü içinde siteniz hazırlanır ve dijital dünyada yerinizi alırsınız.

Doktor siteniz tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenir ve branşınıza özel olarak tasarlanır. Sürecin her anında sürdürülebilir çözümler üretiyor, sitenizin sorunsuz şekilde çalışması için her an destek oluyoruz.

Sağlık çalışanlarının internetteki varlıklarını artırması ve bilinirlik kazanması önemlidir. Web siteniz vasıtasıyla daha fazla hasta adayına ulaşacaksınız. Doktorsiteleri.com‘u tercih ederek doktor web sitenizle dijital dünyaya sağlıklı bir adım atabilirsiniz.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu