Dermatolog Web Siteleri

Dermatolog web sitesi; günümüzde doktorların ve hastaların ihtiyaç duyduğu alanlardan biridir. Cilt sağlığı özellikle güneşin etkisinin arttığı yaz aylarında yanlış uygulamalar, kontrolsüz tanı veya teşhis koyacağınız içerikler kolaylıkla internette yayılabilmektedir. Hasta adaylarının uzman doktorlarla iletişime geçerek cilt problemleriyle ilgili sorulara yanıt alması için dermatologlara özel web sitesi yardımcı olabilir. Günümüzde sağlık çalışanlarına özel dermatolog web sitesi doktorların hastalarıyla iletişim kurabilmesini kolaylaştırır. Özellikle kendi özel muayenehanelerinde hizmet veren uzmanların, randevu gibi işlemleri de kolayca ayarlanabilmesini sağlamaktadır. Siz de sağlık sektörüne özel tasarımlarla dijital dünyada yerinizi alın.

dermatolog web sayfa
dermatolog web sayfa

Dermatolog Web Sitelerine Neden İhtiyaç Vardır?

Teknolojiyle dijitalleşen her sektör gibi doktorlar dünyasında da özel ve modern tasarımlı web sitesine sahip olmak, gerekli hale gelmiştir. Kolay ulaşılabilirlik için en önemli adımdır. Ayrıca internette dermatolojik problemleri konu alan yanlış bilgiler ve yanlış tedavi yöntemlerini engellemek için sağlık sektörüne özel dermatolog web sitesi kullanılmaktadır.

Sağlık Sektörüne Özel Dermatolog Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Doktorlara ve sağlık çalışanlarına özel web siteleri, hasta adaylarında güven oluşturacak şekilde tasarlanır. Açık mavi ve beyaz renklerin tercih edilmesi yaygındır. Sade temalar tercih edilir ve metin alanları uzmanın yönlendirmesiyle doğruluğu kanıtlanmış bilgilerle doldurulur. Ayrıca görsellerin kalitesinin yüksek olması gerekir. Sağlık sektörüne özel web sitelerinde randevu sistemi olması en önemli noktalardandır. İletişim ve sıkça sorulan sorular gibi alanların olması da avantaj sağlar. Dermatolog web sitesi içerisinde uzmanın geçmiş başarıları ve kazanımlarına yer vermek de hasta adaylarında pozitif etki yaratır.

Dermatologlar Neden doktorsiteleri.com’dan Hizmet Almalıdır?

Tasarımcılarımız teknolojik yenilikleri ve sektörü takip ederek, sağlık sektörüne özel web tasarımları doktor ve diğer sağlık çalışanlarına sunar. Ortaya çıkan siteler SEO uyumlu olmasının yanında hızlı olma özelliklerine sahiptir. Masaüstü veya mobil cihazların tümüne uyumlu (responsive) tasarıma sahip dermatolog web sitesi 3 iş günüde hazırlanır ve ziyarete açılır.

Uzmanlık alanınıza ve profesyonel kimliğinize uygun tasarımlar sunuyor, sürecin tamamında hızlı ve sürdürülebilir çözümlerle web sitenin sorunsuz çalışmasına yardım ediyoruz. Modern web site tasarımlar, uzmanlık alanınıza uygun biçimlenir ve istekler doğrultusunda içeriklere karar verilir.

Dermatologlar ve diğer doktorlar dijital ortamlarda öne çıkmaya çalışmaktadır. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşır ve hastalar tarafından kolayca bulunurlar. Doktorsiteleri.com web site tasarımlarıyla dijital dünyaya hazırsınız.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu