İç Hastalıkları Doktoru Web Sitesi

İç Hastalıkları Doktoru Web Site Tasarımı; günümüzde birçok hastalığın sebeplerini ve tedavi yöntemlerini internette aratıyoruz. Bu sebeple, internette yanlış bilgilerin engellenemez bir hızla yayılması nedeniyle doğru bilgilerin, ihtiyacı olan kişilere ulaşması zor olmaktadır. İç hastalıkları doktoru web sitesi ile hasta adaylarınıza bilgilendirici mesajlar verebilir, kendinizi ve tıbbi operasyon geçmişinizi kolayca anlatabilir ve online randevu sistemi oluşturabilirsiniz. Birçok uzman doktorun hastane dışı kurumsal kimliklerinin olmaması, başarılarını paylaşamamasına da sebep olmaktadır. Sağlık sektörüne özel web site tasarımı doktorların dijital dünyada bilinirlik kazanmalarına ve kurumsal kimlik oluşturmalarına olanak sağlar.

iç hastalıkları uzmanı web site
iç hastalıkları uzmanı web site

İç Hastalıkları Doktoru Web Sitesi Neden İhtiyaçtır?

İç hastalıkları alanında veya diğer alanlarda bir sorunla karşılaşınca ilk aklımıza gelen şey arama motorlarına bakmaktır. Bu yüzden hastaların sizi internet üzerinde bulması olasıdır. İnternet ortamında varlık göstermek için modern tasarım bir web sitesi ihtiyacınız vardır. Bu siteler internette bulunan yanlış bilgileri azaltmak, hastalıklarla ilgili güncel tedavileri paylaşmak ve hasta adaylarına doğru bilgilendirme yapmak amacıyla sağlık sektörüne özel web siteler kullanılır.

Sağlık Sektörüne Özel İç Hastalıkları Doktoru Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web sitesi doktorların mesleki kimliğine uygun olacak şekilde hazırlanmalıdır. Siteyi ziyaret eden hasta adayı, doktora güven duyacak şekilde oluşturulmalıdır. Bu amaçla, sade temalar üzerine kurulur. Genelde mavi ve beyaz renkler tercih edilir. Branşa dair sıkça sorulan sorular gibi bilgilendirici metin içerikleri eklenebilir. Sağlık sektörüne özel web sitelerde site üzerinden randevu almayı sağlayan randevu sistemi ve uzmanın iletişim bilgileri olması önemlidir. Profesyonel web sitelerde uzmanın branşı, eğitim aldığı yerler, elde ettiği başarılar ve katıldığı operasyonlara yer verilmesi, güvenilir olmanın şartıdır.

İç Hastalıkları Doktorları Neden doktorsiteleri.com’u Tercih Eder?

Mesleki gereksinimlere hizmet eden başarılı web site tasarımlarıyla yıllardır sağlık çalışanlarına hizmet vermektedir. Sektörel yenilikleri takip ederek SEO uyumlu ve hızlı web siteleri doktor ve sağlık çalışanlarına özel olarak tasarlar. Google arama kriterlerine uyan ve responsive özellikteki web sitesi 3 iş gününde hazır olur.

 

Mesleğinize uygun tasarımlar sunuyoruz ve hızlı çözümlerle, web sitenin sorunsuz çalışması amacıyla yardımcı oluyoruz. Modern doktor web site tasarımları, mesleğinize ve uzmanlık alanınıza paralel olarak ve size özel hazırlanır. Doktorlar da dijital ortamlarda yer almalıdır ve hastalara kolayca etkileşim kurabilmelidir.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu