Diyetisyen Web Siteleri

Diyetisyen Web Siteleri günümüzde oldukça sık aratılan “diyetisyen”, “diyet programı” gibi kelimelerden dolayı oldukça önemlidir. Beslenme ve diyetetik alanında hizmet veren uzmanlar için, sağlık çalışanlarına özel web site tasarımları gerekir. İnternet üzerinde diyet ve beslenme konularında yanlış bilgiler giderek artmakta. Özellikle bu alanda eğitim almamış kişilerin sosyal medya platformlarında yaptıkları paylaşımlar, danışanlar için tehlikeli olabilmektedir. Arama motorları web sitelerine ulaşabilmenin en kolay yolu olduğu için beslenme ve diyetetik alanında uzman kişiler, diyetisyen web siteleri ile dijital dünyada bilinirlik kazanabilmektedir.

diyetisyen web siteleri
diyetisyen web siteleri

Sağlık Çalışanları Neden Web Siteye İhtiyaç Duyar?

Dijital dünyada sağlık çalışanlarına özel tasarımda bir web sitesine sahip olmak, uzman ve hastalar arasındaki köprü için olmazsa olmazdır. Günümüzde internette bulunan yanlış/eksik bilgiler tehlikeli boyuta ulaşıyor. Uzmanların hastalıklarla ilgili güncel tedavi yöntemlerini paylaşabilmesi, birçok hasta adayının doğru bilgi edinmesini kolaylaştıracak bir yöntem olarak sağlık sektörüne özel web siteleri kullanılmaktadır.

Sağlık Sektörüne Özel Diyetisyen Web Siteleri

Sağlık sektörüne ve diyetisyenlere özel tasarlanmış web siteleri, hasta adaylarının güvenini artırabilir. Özel renklere sahip, uzmanlık alanına özgü kaliteli görsellerin kullanıldığı sağlık sektörüne özel web sitesi tasarlanmalıdır. Bu sitelerde randevu altyapısı ve iletişim detayları gibi alanlar eklenebilir. Kurumsal tasarımlı diyetisyen web sitelerinde uzman hakkında bilgiler yer almalıdır. Diyetisyenin geçmiş deneyim ve başarılarının yer aldığı web siteleri ziyaretçilere güven verecektir.

Diyetisyenler Neden doktorsiteleri.com’u Tercih Etmeli?

 

Dijital dünyadaki trendleri yakından takip ederek, özgün web site tasarımları hazırlıyoruz. SEO uyumlu ve hızlı web siteleri, doktor ve sağlık çalışanlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Hızlı ve responsive web siteniz 3 iş gününde hazırlanır.

Mesleğinize uygun tasarımlar sunarak hızlı ve sürdürülebilir çözümlerle web sitenizin sorunsuz hizmet vermesi için çalışmaktayız. Diyetisyen web siteleri uzmanlık alanınıza göre şekillenir ve tamamen size özel tasarlanır.

Uçsuz bucaksız web dünyasında diyetisyenler de varlık göstermeli ve bilinirlik kazanmalıdır. Doktorsiteleri.com‘un sağlık sektörüne özel web tasarım hizmeti ile siz de dijital dünyaya adım atın. Doktorsiteleri.com dijital dünyada her zaman yanınızda.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu