Genel Cerrah Sitesi

Genel Cerrah Web Sitesi; son yıllarda internet kullanımıyla artan bilgi paylaşım kolaylığı cerrahi hastalıklarla ilgili yanlış bilgilendirmelerin de artmasına sebep olmuştur. Genel cerrahide, tıbbın diğer bölümlerinde olduğu gibi, yanlış veya eksik bilgilendirmeden kesinlikle kaçınılması gerekir. Bu sebeple sağlık sektörüne özel genel cerrah sitesi ile genel cerrahi uzmanları, hastalara doğru bilgileri verebilir, onlarla kolay iletişime geçebilir ve hızlıca randevu oluşturabilir. Genel cerrahiye özel web site tasarımı ile hasta adayları, uzman hakkında bilgilere ve doktorun gerçekleştirdiği cerrahi operasyonlara dair bilgileri ziyaretçilere gösterir. Genel cerrahlar dijital dünyada sağlık sektörüne özel web site tasarımı sayesinde bilinirlik kazanarak, hasta adaylarına yardımcı olabilir.

genel cerrah web siteleri

Genel Cerrah Sitesine Neden İhtiyacınız Vardır?

Dijitalleşme süreci hızla devam ederken doktor ve diğer sağlık çalışanlarının da modern tasarımlı bir web sitesine sahip olması gereklilik haline geldi. Genel cerrah sitesi sahibi olduğunuzda internette bulunan yanlış bilgilerin önüne geçebilir, hastalıklarla ve cerrahi işlemlerle ilgili güncel tedavi yöntemlerini paylaşabilirsiniz.  Ayrıca birçok hastanın sizi bulması geleneksel yöntemlere göre daha kolay olacaktır.

Sağlık Sektörüne Özel Genel Cerrah Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Doktorlara ve sağlık çalışanlarına özel web siteler, hastaların sitenize baktığında size güven duyacakları şekilde oluşturulmalıdır. Mavi ya da beyaz renklerin tercih edildiği, sade temalı siteler doktorlar için uygundur. Bir diğer önemli nokta, genel cerrah sitesi içerisinde bulunan metinlerin bilimsel gerçekleri yansıtmasıdır. Görseller de yazılar kadar kaliteli olmalıdır. Doktor sitelerinde randevu sistemi oluşturulması, iletişim bilgilerinin kolayca bulunması gerekir. Ayrıca, sıkça sorulan sorular gibi alanlar oluşturarak soru işaretleri ortadan kaldırılabilir. Özel tasarım doktor web sitesinde bir diğer önemli kısım, doktor hakkında kişisel bilgilerin yer almasıdır. Alanında uzman kişinin başarıları ve gerçekleştirdiği cerrahi operasyonların web sitesinde yer alması güven vericidir.

Genel Cerrah Sitesi İçin Neden doktorsiteleri.com Tercih Edilir?

 

Web dünyasındaki yenilikleri ve sektörü yıllardır yakından takip ederek, alanında fark yaratan doktor ve diğer sağlık çalışanları için web siteler hazırlıyoruz. Tasarladığımız genel cerrah sitesi SEO uyumlu ve hızlı olmasıyla da öne çıkar. Dijital dünyada adından söz ettirmek isteyen doktor ve sağlık çalışanlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Siteniz responsive tasarıma sahip olacağı için her cihazda uyumlu görünür. 3 iş gününde hazırlanır ve tarafınıza iletilir.

 

Hızlı ve sürdürülebilir çözümlerimizle yıllardır her alandan uzmana web site tasarlıyor, sorunsuz işlemesi için sürekli yardımcı oluyoruz. Modern tasarımlı genel cerrah sitesi, isteklerinize göre şekillenir ve tamamen özgün bir tasarım oluşturulur.

 

Doktorların da web dünyasında yer almaya ve bilinir olmaya ve hastalar tarafından daha hızlı ulaşabilmeye ihtiyaçları vardır. Doktorsiteleri.com‘un genel cerrah web sitesi ve diğer doktorlar için tasarımlarıyla internete güvenli bir adım atın.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu