Çocuk Doktoru Web Siteleri

Çocuk Hastalıkları Web Site Tasarımı; internet kullanımının artması ile ebeveynler çocuklarının sağlıkları konusunda pek çok bilgiye dijital mecralardan ulaşıyor. Bilindiği gibi herkes dijital ortamlarda içerik yazabilir. Bu sebeple, çocuk hastalıkları alanında yanlış bilgiler internet ortamında oldukça yaygındır. Anne ve babalar, çocuklarının sağlıklarını önemsediklerinden dolayı, doğru bilgiler alacakları tecrübeli uzman doktorlara ulaşmak isterler. Çocuk hastalıkları alanında uzman kişiler, sağlık sektörüne özel tasarımlarla oluşturulan web siteleriyle ebeveynlere daha kolay ulaşır. Çocuk doktoru web siteleri, kendileri ve tecrübeleri hakkında detaylı bilgilere yer verir, dijital dünyada kurumsal kimlik oluşturabilir ve bilinirlik kazanabilirler.

Çocuk doktoru web siteleri
Çocuk doktoru web siteleri

Çocuk Hastalıkları Doktoru İçin Web Site Neden Gereklidir?

Sağlık sektörünün de dijitalleşen dünyada dönüştüğü görülmektedir. Bu sebeple çocuk doktoru ve diğer sağlık çalışanları için özel ve modern tasarımlı web siteye sahip olmak kolay ulaşılmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra, günümüzde internetteki yanlış bilgilerin önüne geçmek, çocuk doktorlarının hastalıklarla ilgili doğru tedavi yöntemlerini paylaşabilmesi için gereklidir. Bu sebeple, hasta adaylarını doğru bilgiye ulaştıran sağlık sektörüne özel web siteleri kullanılmaktadır.

Sağlık Sektörüne Özel Çocuk Doktoru Web Siteleri Nasıl Olmalıdır?

Doktorlara ve sağlık sektörüne özel web siteleri, hasta adaylarında güven verecek bir şekilde oluşturulmalıdır. Çocuk doktoru web siteleri genellikle mavi ve beyaz renkler ve sade temalar tercih edilmektedir. Site içerisinde metin içerikleri bilgilendirici ve doğrulanabilir olmalıdır. Görseller önemlidir bu sebeple kaliteli ve aynı zamanda siteyi yavaşlatmayacak görseller seçilmesi gerekir. Sağlık sektörüne özel bir çocuk hastalıkları doktoru web sitesi tasarlanırken randevu sistemi kurulabilir. Doktora ait iletişim bilgileri, sosyal medya hesaplarına erişebileceğiniz ikonlara yer verilebilir. Bunun dışında sıkça sorulan sorular alanı da oluşturulabilir. Profesyonel ve kurumsal yapıdaki özel tasarım web sitelerinde diğer bir önemli kısım doktor hakkında bilgilerin yer aldığı hakkında alanıdır. Doktorun branşı, akademik geçmişi ve başarılarının yer aldığı bir hakkında sayfası hasta adaylarında güven oluşturacaktır.

Çocuk Doktoru Web Siteleri İçin doktorsiteleri.com

 

Web tasarım ekibimiz geçmiş deneyimlerine dayanarak sektöre yön veren web siteleri tasarlamaktadır. Meslektaşlarınız arasında SEO uyumlu ve hızlı web sitenizle öne çıkabilirsiniz. Bu tasarımlar doktor ve sağlık çalışanlarına özel olarak hazırlanmaktadır. Google arama kriterlerine uygundur ve responsive tasarımlıdır.  Çocuk hastalıkları web siteleri 3 iş gününde hazırlanır ve dijital dünyaya adım atarsınız.

Ekibimiz mesleğinize uygun tasarımlar sunuyor; sürdürülebilir ve hızlı çözümler sunarak her zaman destek veriyor. Web site tasarımınızın sorunsuz çalışması için sürecin sonrasında da irtibatta kalıyoruz.

Çocuk doktorları da internet dünyasında yer almalıdır. Web siteye sahip olmak bilinirlik kazanmanın en iyi ve hızlı yoludur. Hasta adaylarının size daha hızlı ulaşabilmesi için doktorsiteleri.com’u tercih edebilirsiniz.

Paketlerimiz

Her bütçeye uygun sizler için hazırlanan özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başlangıç
TL 13.400 15.262 ₺
100 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
2 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt YapısıX
Dil SeçeneğiX
BlogX
Google HaritalarX
Yandex HaritalarX
Whatsapp HaritalarX
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Standart
Popüler
TL 16.800 18.700₺
200 MB Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
5 Adet E-Posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği (Max : 2)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )X
Online Randevu FormuX
Profesyonel
TL 24.000 26.687 ₺
Sınırsız Hosting Alanı
Ücretsiz Alan adı
SSL Sertifikası
12 Adet E-posta ( 250 MB )
Mobil Uyumlu
Hızlı Whatsapp Butonu
Yönetim Paneli
SEO Alt Yapısı
Dil Seçeneği ( Max : 4)
Blog
Google Haritalar
Yandex Haritalar
Whatsapp Haritalar
Canlı Destek ( Jivo )
Online Randevu Formu