Grafik & Tasarım Hizmetleri

Sektörünüze uygun matbu tasarımlar, dijital ortamda bulunan grafiklerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı baskıya veya yayınlamaya hazır hale getiriyoruz. Dijital ortamda web sitenizde kullanacağınız ve reklam modellerinizde kullanacağınız tüm görsellerde modern bir yaklaşım izleyerek tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

• İhtiyaçlarınızı dinleyerek sektörünüze uygun modern tasarımlar hazırlıyoruz.

• Baskı ölçülerine uygun yüksek kaliteli tasarımlar hazırlıyoruz.

• Reklam modellerinize uygun dijital ortama hazır grafikler tasarlıyoruz.

• Eğitimleriniz veya sunumlarınız için sunum tasarımları hazırlıyoruz.

• Dijital ortamdaki kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için logo, kartvizit vb. tasarımlar hazırlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz güncel trendlerini takip ederek, sektörünüze uygun olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın içerik üretimini, tasarımı ve yönetimini profesyonel bir yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz

Dijital Reklam Yönetimi

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla birlikte dijital dünyada yer alan reklamlar daha fazla önem kazanmaya başladı. Sosyal medya ve dijital platformlarda bulunan reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Modern tasarım dünyasının her alanında ihtiyaçlarınıza yönelik logo, kartvizit, katalog, broşür ve benzeri materyallerin grafik tasarımlarını profesyonel bir yaklaşım ile yapıyoruz. Tüm grafik & tasarım hizmetlerinizin için sizlere yardımcı oluyoruz.

Neden doktorsiteleri.com ?

Sağlık sektörüne uygun SEO uyumlu, hızlı, dijital dünyada farkınızı yaratacak tasarımları sizlere sunuyoruz. Doktor Web Site Tasarımları ile Web sitelerinizi 3 gün içinde hazırlayıp hemen yayına alıyoruz. Yayın öncesi ve sonrasında sizlere destek oluyor. Dijital dünyada sürdürülebilir çözümler üreterek doktorlar ve sağlık sektöründe çalışan diğer kişiler için doktor web site tasarımları hazırlıyoruz.

Modern-Tasarim

Modern Siteler

Mesleğinize uygun, dijital dünyada farkınızı yansıtacak ve tamamen modern tasarımlardan oluşan size özel web sitesi hazırlıyoruz.

hizli-tasarim

Hızlı Tasarım

Birbirinden farklı olarak hazırlanmış her geçen gün yenilenen sağlık sektörüne özel tasarımlar. Yüksek hızlı doktor web site tasarımları ile dijital dünyada yerinizi alın.

uygun-fiyat

Uygun Fiyatlar

3 Farklı paket seçeneği ile sağlık sektörüne özel uygun fiyatlar. Modern tasarımlar uygun fiyata size özel olarak bu paketlerde.