Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte, her zaman ve her yerden internete ulaşabilir hale geldik. Günümüzün büyük bir bölümünü online ortamda geçiriyoruz. Bu zamanımızın büyük bir kısmı akıllı telefonlarımız üzerinden oluyor.

İnternet ulaşımının artmasıyla hayatımıza önce Facebook sonra Twitter ve şimdi de İnstagram olmak üzere birçok sosyal medyalar girmiş oldu. Birçok kişinin daha fazla kitleye ulaşmak için kullanmış olduğu sosyal medyalar herkes için günlük olarak ziyaret edilen platformlar halini aldı. Sizlerde profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti alarak çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

•Kişilerin sosyal medya hesaplarını, sektörleri özelinde platformlara uygun olacak şekilde yönetiyoruz.

•Haftalık Paylaşımları planlıyor ve profesyonel grafik tasarımlarını yapıyoruz.

•Sosyal Medya Hesapların etkileşim alması ve takipçi sayısının artmasına yönelik çalışmalar yaparak sektörel etiket kullanımına önem ediyoruz.

•Sektöre özel modern tasarımlar ile bir uyum için paylaşımlar hazırlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz güncel trendlerini takip ederek, sektörünüze uygun olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın içerik üretimini, tasarımı ve yönetimini profesyonel bir yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz

Dijital Reklam Yönetimi

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla birlikte dijital dünyada yer alan reklamlar daha fazla önem kazanmaya başladı. Sosyal medya ve dijital platformlarda bulunan reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Modern tasarım dünyasının her alanında ihtiyaçlarınıza yönelik logo, kartvizit, katalog, broşür ve benzeri materyallerin grafik tasarımlarını profesyonel bir yaklaşım ile yapıyoruz. Tüm grafik & tasarım hizmetlerinizin için sizlere yardımcı oluyoruz.

Neden doktorsiteleri.com ?

Sağlık sektörüne uygun SEO uyumlu, hızlı, dijital dünyada farkınızı yaratacak tasarımları sizlere sunuyoruz. Doktor Web Site Tasarımları ile Web sitelerinizi 3 gün içinde hazırlayıp hemen yayına alıyoruz. Yayın öncesi ve sonrasında sizlere destek oluyor. Dijital dünyada sürdürülebilir çözümler üreterek doktorlar ve sağlık sektöründe çalışan diğer kişiler için doktor web site tasarımları hazırlıyoruz.

Modern-Tasarim

Modern Siteler

Mesleğinize uygun, dijital dünyada farkınızı yansıtacak ve tamamen modern tasarımlardan oluşan size özel web sitesi hazırlıyoruz.

hizli-tasarim

Hızlı Tasarım

Birbirinden farklı olarak hazırlanmış her geçen gün yenilenen sağlık sektörüne özel tasarımlar. Yüksek hızlı doktor web site tasarımları ile dijital dünyada yerinizi alın.

uygun-fiyat

Uygun Fiyatlar

3 Farklı paket seçeneği ile sağlık sektörüne özel uygun fiyatlar. Modern tasarımlar uygun fiyata size özel olarak bu paketlerde.